HAKKIMIZDA
BU SENE BU MODA

NARNET Bilgisayar Dahili Ticaret LTD. ŞTİ. İnternet ve bilgisayar hizmetleri üzerine hizmet vermek amacıyla NARWEB Markası ile 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

2013 yılı itibarıyla altyapı ve yazılımsal bilgi ve birikimini, yeni girişimi olan "BU SENE BU MODA" (BSBM) Markasında kullanmak üzere e-ticaret dünyasına adım atmıştır.
BU SENE BU MODA, Tekstil sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sağlayan modanın sıkı takipçisi tedarikçileriyle müşterilerine hızlı ve sorunsuz bir online alışveriş deneyimi yaşatmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Yenilikçi yaklaşımı ve disiplinli çalışmalarının karşılığını müşterilerinin memnuniyeti ve sadakati olarak elde etmeyi amaçlayan BU SENE BU MODA ekibi her zaman "daha iyi" için çalışmaktadır.

Bu sene ne modaysa ona ulaşabileceğiniz en kolay adres artık BUSENEBUMODA.com. Birbirinden çekici 1000'lerce ürünün yanı sıra cazip kampanyalardan da yararlanmak için sıkı takipçisi olacağınız busenebumoda.com'un e-bülten aboneliğine kayıt olmayı unutmayın.

Keyifli ve mutlu sonlu alışverişler dileriz,
BU SENE BU MODA Ekibi