TESLİMAT ve İADE ŞARTLARI
Ürünü beğenmedim ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan, ambalajını ve satılabilirliğini bozmadan iade etmeniz mümkündür. Teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde neden iade etmek istediğinizi destek@busenebumoda.com adresine veya 0(216) 373 20 80 No'lu telefonumuzdan yetkili kişilere bildiriniz. Ekibimiz size ürünü nereye ve nasıl iade edebileceğiniz hakkında bilgi verecektir.
İade talebiniz onaylandıktan sonra ürünü orijinal ambalajına koyarak kargo vasıtasıyla veya mağazamıza elden teslim edebilirsiniz.
Hijyeni bozulabilecek beslenme ve emzirme ürünlerinin (Emzik, biberon, bardak, göğüs pompası, göğüs pedi, süt poşeti gibi), açılmış blister ambalajlı ürünlerin, kozmetik ürünlerinin (şampuan, krem gibi), sezonu geçmiş ürünlerin İadesi ve Değişimi kesinlikle yoktur. İadesi onaylanmış ürün, faturası ile beraber eksiksiz orijinal ambalajında elimize ulaştıktan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza, kapıda veya havale / EFT yoluyla ödeme yaptıysanız belirteceğiniz banka hesabınıza ücret iade işlemi gerçekleştirilecektir. Ürünün firmamıza geri ulaşım bedeli müşteri tarafından karşılanır.

Tazminat kapsamı nedir?

Hasarlı bir kargodan doğan tazminatlar: Teslimat anında hasarlı, kırık, eksik olduğu belirlenen gönderiler, teslimat anında Alıcı ve kargo yetkililerince saptanıp, bu durum yazılı bir tutanak ile kayıt altına alınmalıdır. Bu noktada kargo firması, sigorta prosedürlerinin gerektirdiği şekil ve yöntemler ile meydana çıkan hasarı tazmin eder. Gönderen, sigorta prosedürlerinin gerektirdiği evrak ve bildirimleri ibraz etmekle yükümlüdür. Aksi takdirde tazminat miktarı her halükârda taşıma ücretiyle sınırlıdır. Bu yüzden teslim alırken hasarlı, kırık veya eksik olduğunu gördüğünüz ve kargo yetkilisiyle tutanak ile kayıt altına aldığınız siparişinizi iade ediniz. Daha sonra destek@busenebumoda.com adresine e-posta atarak durumunuzu bize bildiriniz. Siparişiniz, hasarlı ürünün kayıt belgeleriyle birlikte elimize ulaşmasının ardından stoklar göz önünde bulundurularak en kısa sürede tekrar hazırlanarak tarafınıza gönderilecektir.

Garanti şartları nelerdir?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında tamir veya değişim işlemi yaptırabilirsiniz. Bünyemizde teknik servisimiz bulunmamaktadır.
Tarafımıza gönderdiğiniz ürünler yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli size aittir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili Servis ile problem yaşamanız halinde lütfen bizimle irtibata geçiniz.